Contact

kwekerij Reeuwijk

Vasteplantenkwekerij Griffioen Wassenaar is opgericht in 1923 met, vandaag de dag, vestigingen in Boskoop en Reeuwijk. Onder de naam GreentoColour® bedient Griffioen vanuit Reeuwijk de openbaar groen markt.

Vanuit de vestiging in Boskoop worden onder de naam Hello Garden vasteplanten geleverd aan tuincentra in Europa. De vasteplanten van Griffioen zijn in de tuincentra herkenbaar aan de vierkante P11 potten met het gegolfde etiket.

Wat kunnen we met GreentoColour® voor u betekenen? Neem contact met ons op voor informatie of een vrijblijvende offerte. T +31 (0)172 5512 35

Uw GreentoColour® contactpersonen

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerper & adviseur

+31 (0)6 5249 1406
frank@griffioenwassenaar.nl

Michelle de Roo

Michelle de Roo

Ontwerper & adviseur

+31 (0)172 5512 35
michelle@griffioenwassenaar.nl

Hans Hoek

Hans Hoek

Projectleider & werkvoorbereider

+31 (0)6 4605 7184
hans@griffioenwassenaar.nl

Henri Peters

Henri Peters

Adviseur & relatiebeheerder

+31 (0)6 2267 7094
henri@griffioenwassenaar.nl

Lex Wijnbeek

Lex Wijnbeek

Controle & onderhoud

+31 (0)6 4146 0039
lex@griffioenwassenaar.nl

Anneke Groothuis

Anneke Groothuis

Medewerker bedrijfsbureau

+31 (0)172 5512 35
anneke@griffioenwassenaar.nl

Marianne Meel

Marianne Meel

Backoffice

+31 (0)172 5512 35
marianne@griffioenwassenaar.nl

Stefan Verbunt

Stefan Verbunt

Algemeen directeur

+31 (0)6 3882 5308
stefan@griffioenwassenaar.nl

GreentoColour® adresgegevens, route en contactformulier

LET OP, NIEUW PER SEPTEMBER 2021

Bezoek- en postadres:

Griffioen Wassenaar B.V.
Insteek 54
2771 AB Boskoop

Openingstijden op werkdagen:
Van 07:00 tot 17:00 uur.
Buiten deze tijden alleen op afspraak.

KvK Haaglanden nr. 59972092

Dit contactformulier is gedeactiveerd omdat u weigerde de Google reCAPTCHA-service te accepteren die nodig is om alle berichten die door het formulier worden verzonden, te valideren.

Leveringsvoorwaarden

Op al onze overeenkomsten die wij sluiten met partijen die handelen in uitoefening van beroep of bedrijf zijn van toepassing de ‘Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG (van hoveniers en groenvoorzieners)’. 

Per 19 juni 2019 zijn nieuwe VHG-leveringsvoorwaarden van kracht. De algemene voorwaarden zijn vastgesteld door de Ledenraad van Branchevereniging VHG en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Utrecht onder nummer 40482980. 

Lees hier de voorwaarden: Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG