Contact

Vasteplantenkwekerij Griffioen Wassenaar is opgericht in 1923 met, vandaag de dag, vestigingen in Wassenaar en Boskoop. Onder de naam GreentoColour® bedient Griffioen vanuit Wassenaar de openbaar groen markt.

Vanuit de vestiging in Boskoop worden onder de naam Hello Garden vasteplanten geleverd aan tuincentra in Europa. De vasteplanten van Griffioen zijn in de tuincentra herkenbaar aan de vierkante P11 potten met het gegolfde etiket.

Wat kunnen we voor u betekenen? Neem contact met ons op voor informatie of een vrijblijvende offerte. T +31 (0)70 517 71 75

Uw GreentoColour® contactpersonen

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerp

+31 (0)6 52 49 14 06
frank@griffioenwassenaar.nl

Michelle Lyn de Roo

Michelle Lyn de Roo

Ontwerp

+31 (0)70 517 71 75
michelle@griffioenwassenaar.nl

Hans Hoek

Hans Hoek

Aanleg en werkvoorbereiding

+31 (0)6 46 05 71 84
hans@griffioenwassenaar.nl

Diederik van Rijn

Diederik van Rijn

Relatiebeheer

+31 (0)6 15 90 56 48
diederik@griffioenwassenaar.nl

Lex Wijnbeek

Lex Wijnbeek

Onderhoud

+31 (0)6 41 46 00 39
lex@griffioenwassenaar.nl

Anneke Groothuis

Anneke Groothuis

Medewerker bedrijfsbureau

+31 (0)70 517 71 75
anneke@griffioenwassenaar.nl

Alex Kuyvenhoven

Alex Kuyvenhoven

Logistiek

+31 (0)6 11 51 92 16
alexander@griffioenwassenaar.nl

Marianne Meel

Marianne Meel

Backoffice

+31 (0)70 517 71 75
marianne@griffioenwassenaar.nl

Stefan Verbunt

Stefan Verbunt

Algemeen directeur

+31 (0)6 38 82 53 08
stefan@griffioenwassenaar.nl

Adresgegevens, route en contactformulier

Griffioen Wassenaar BV

Bezoekadres:
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA Wassenaar

Openingstijden op werkdagen:
Van 07:00 tot 17:00 uur. Buiten deze tijden op afspraak.

Postadres:
Postbus 2102
2240 CC Wassenaar

KvK Haaglanden nr. 59972092

2 + 0 = ?

Leveringsvoorwaarden

Op al onze overeenkomsten die wij sluiten met partijen die handelen in uitoefening van beroep of bedrijf zijn van toepassing de ‘Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG (van hoveniers en groenvoorzieners)’. 

Per 19 juni 2019 zijn nieuwe VHG-leveringsvoorwaarden van kracht. De algemene voorwaarden zijn vastgesteld door de Ledenraad van Branchevereniging VHG en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Utrecht onder nummer 40482980. 

Lees hier de voorwaarden: Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG