Contact

Vasteplantenkwekerij Griffioen Wassenaar is een familiebedrijf anno 1923 dat door de derde generatie wordt geleid. Onder de naam GreentoColour® bedient Griffioen de openbaar groen markt. Vanuit een nieuwe vestiging in Boskoop worden onder de naam Hello Garden vasteplanten geleverd aan tuincentra in Europa. De vasteplanten van Griffioen zijn herkenbaar aan de blauwe vierkante P11 potten met het gegolfde etiket.

Wat kunnen we voor u betekenen? Neem contact met ons op voor informatie of een vrijblijvende offerte. T +31 (0)70 517 71 75

Uw GreentoColour® contactpersonen

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerp

+31 (0)6 52 49 14 06
frank@griffioenwassenaar.nl

“De truc van ontwerpen is denken vanuit de plant en groeiplaatsomstandigheden, visualiseren van het plan en bovenal houden van wat je doet.”

Michelle Lyn de Roo

Michelle Lyn de Roo

Ontwerp

+31 (0)70 517 71 75
michelle@griffioenwassenaar.nl

“The use of perennials in public spaces brings us closer to a vision of beautiful, colourful, biodiverse and green cities all across the country.”

Hans Hoek

Hans Hoek

Aanleg en werkvoorbereiding

+31 (0)6 46 05 71 84
hans@griffioenwassenaar.nl

“De borders gemaakt volgens GreentoColour® brengen mensen in een positieve stemming wegens de geweldige hoeveelheid bloemen.”

Diederik van Rijn

Diederik van Rijn

Relatiebeheer

+31 (0)6 15 90 56 48
diederik@griffioenwassenaar.nl

“Kwaliteitsbeleving van de openbare ruimte krijgt een enorme impuls met invulling van vasteplanten volgens het GreentoColour®- concept.”

Lex Wijnbeek

Lex Wijnbeek

Onderhoud

+31 (0)6 41 46 00 39
lex@griffioenwassenaar.nl

“Een hoogwaardige verrijking voor o.a. vele gemeenten met een zeer kleurrijke bloei van het vroege voorjaar tot late najaar.”

Anneke Groothuis

Anneke Groothuis

Medewerker bedrijfsbureau

+31 (0)70 517 71 75
anneke@griffioenwassenaar.nl

“Samen met mijn collega’s er voor zorgen dat het GreentoColour®-concept succesvol bij klanten kan worden gerealiseerd.”

Alex Kuyvenhoven

Alex Kuyvenhoven

Logistiek

+31 (0)6 11 51 92 16
alexander@griffioenwassenaar.nl

“Mooi om te zien hoe de vasteplanten op de kwekerij groeien en bloeien, om uiteindelijk op transport te gaan naar de klant.”

Marianne Meel

Marianne Meel

Backoffice

+31 (0)70 517 71 75
marianne@griffioenwassenaar.nl

Bert Griffioen

Bert Griffioen

Algemeen directeur

+31 (0)6 53 30 50 06
bert@griffioenwassenaar.nl

“Het succes van GreentoColour® ligt in het consequent denken vanuit de kosten van beheer. We doen dit vanuit een schat aan praktische ervaring.”

Stefan Verbunt

Stefan Verbunt

Adjunct-directeur

+31 (0)6 38 82 53 08
stefan@griffioenwassenaar.nl

Adresgegevens, route en contactformulier

Griffioen Wassenaar BV

Bezoekadres:
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA Wassenaar

Openingstijden op werkdagen:
Van 07:00 tot 17:00 uur. Buiten deze tijden op afspraak.

Postadres:
Postbus 2102
2240 CC Wassenaar

KvK Haaglanden nr. 59972092

1 + 6 = ?

Leveringsvoorwaarden

Op al onze overeenkomsten die wij sluiten met partijen die handelen in uitoefening van beroep of bedrijf zijn van toepassing de ‘Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG (van hoveniers en groenvoorzieners)’. 

Per 19 juni 2019 zijn nieuwe VHG-leveringsvoorwaarden van kracht. De algemene voorwaarden zijn vastgesteld door de Ledenraad van Branchevereniging VHG en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Utrecht onder nummer 40482980. 

Lees hier de voorwaarden: Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG